Une jom prej Gjakoves edhe i kom thon djalit qe katunare ski me mar, se spo du me ma flliq rrojen mem pjell fmij katunare!

Une jom prej Gjakoves edhe i kom thon djalit qe katunare ski me mar, se spo du me ma flliq rrojen mem pjell fmij katunare!

Pershendetje si jeni juve. Kam deshir me nda historin teme me ju. Une jom nje gru nga Gjakova 46 vjeqare. Burrin e kam 50 vjeqar. I kemi 4 djem. Djali im me i madhi eshte 28 vjeqare pasi qe jam be nene une shume e re. Jam martuar ne moshen 18 vjeqare dhe kam ngelur shtatzen menjehere.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*