Urgjente jam Gernaq dhe me duhen PARAT, Shes GOLF 7 per 5850 euro pa Dogan Kontakti…

Urgjente jam Gernaq dhe me duhen PARAT, Shes GOLF 7 per 5850 euro pa Dogan Kontakti…

Pershendetje jam Almiri nga zvicra po e shes kete kerr golf 7 tinza shpis nuk e din se jom hi do pune palidhje golf 7 fuII EXTRAA 2.0 dizeeII qmimi osht 5800€ flks numri i telefonin gjendet LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*